Biobetensono mokykla tau.
 
rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Biblioteka

Go down 
AutoriusPranešimas
Fler Delacour
Direktorė, Profesorė, GreenClover vadovė.
avatar

Pranešimų skaičius : 70
Join date : 2009-11-04

RašytiTemos pavadinimas: Biblioteka   Tr. 11 04, 2009 7:36 pm

Daug lentynų, šiek tiek toleliau skaitykla.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://biobet.forumlt.com
Aurora Deliming

avatar

Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2009-11-06
Age : 22
Miestas : Londonas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka   Št. 11 07, 2009 9:48 am

Pasigirdo batų kaukšėjimas. Su nutriušusia kuprinaite ant pečių atkulniavo Aurora. Atrodė, lyg ko ieškotų : žvalgėsi į visas puses ir tyrinėjo aplinką. Pavaikščiojusi, aplink visas lentynas, prabraukusi pirštus pro keletą apdulkėjusių knygų , kelias pavarčiusi. Ji nuėjo, pas senutę, tokią pat apdulkėjusią , kaip knygos.
- Labadiena, - pasisveikino - aš čia pirmą kartą, tai nelebai gaudausi. Man reiktų knygos, ateities spėjimo pamokai. Apie runas... Gal, galėtumėte, man tokią duoti ?
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.greencarrotdiary.blogspot.com
Aurora Deliming

avatar

Pranešimų skaičius : 43
Join date : 2009-11-06
Age : 22
Miestas : Londonas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka   Št. 11 07, 2009 11:48 am

Senutė, pro akinių apačią nužvelgusi nerūpestingąją Aurorą, atsikėlė iš krėslo ir nieko netarusi praėjo pro kelias knygų lentynas. Tolėliau pro dulkių sluoksnį švietė užrašas " Ateities būrimas " . Ir kaip aš nepamačiau ! - pagalvojo Aurora, tyliai slinkdama, už nekalbiosios bibliotekininkės.
- O štai ir Tavo norimas skyrius, - ranka mostelėjo senutė. Po to greit akimis pervėrusi visas ten stovėjusias knygas, ji ištraukė storą, nublukusiu viršeliu knygą. ,- štai knyga, reikalinga pamokai. Aurora padėkojo, knygą greit įsikišo į kuprinaitę ir išbėgo iš bibliotekos. Tik spėjo išgirsti :
- Knygą , greit gražink, nes ir kitiem pirmakursiam jos reikia...
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.greencarrotdiary.blogspot.com
Carelly Delusion

avatar

Pranešimų skaičius : 19
Join date : 2009-11-08

RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka   Antr. 11 10, 2009 9:26 pm

Carelly smulkiais žingsniukais tipeno kolidoriumi, kol priėjo dideles medines duris. Virš jų buvo didelis užrašas skelbiantis, jog čia yra mokyklos biblioteka. Mergaitė nužvelgė didelias, medines duris, kurias puošė įvairūs išdrožinėjimai. Bibliorekos durys buvo šiek tiek praviros. Iš už jų buvo mirtina tyla, girdėjosi tik tylus senų knygų plaiukšėjimas ir lapų šnarenimas. Mergaitė lengvai prasmuko pro duris ir apsidairė. Čia buvo didžiulė patalpa, kurioje auktos lentynos buvo užėmusios visą ją. Carelly lėtai pradėjo eiti, nors mielu noru būtų pastovėjusi ir gerai apžiūrėjusi, tačiau nenorėjo pasirodyti kaip kvailė. Mergaitė nuėjusi paskendo eilėse lentynų, kurios iki pat lubų skliautų buvo prikrautos knygų. Carelly švelniai pirštu braukė per knygų nugarėles. Vienos išleisdavo keistus garsus, panašius į murkimą, kitos buvo sustingusios. Nuėjusi į patį galą, Carelly užvertė galvą, kad galėtų žvilgtelėti į viršų. Mergaitė lengvai mostelėjo ranka ir viena knyga, iš pačios viršutinės eilės ėmė lėtai leistis žemyn. Po akimirkos mergaitė ją jau laikė rankoje. Senas, apdulkėjęs viršelis buvo apvilktas juodu aksomu. Viršelyje giliai buvo įspaustos raidės. Carelly atvertė knygą. Jos seni pageltonavę lapai buvo labai nutrinti, tačiau rašalas puikiai išsilaikęs. Mergaitė laikydama knygą rankoje nupėdino į priekį bibliotekos ir iš ten buvusių lentynų pasiėmė dar keletą apšiurusių knygų. Nuo peties nusimetusi kuprinę, knygas susigrūdo ten ir vėl ją užsimetė, tada apsisukusi iškulniavo iš bibliotekos.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biblioteka   

Atgal į viršų Go down
 
Biblioteka
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Biobetensas. :: Pilyje :: Biblioteka-
Pereiti į: